eesti русский english  
 

                                                     VEOSTE MULTIMODAALNE EKSPEDEERIMINE

Multimodaalne logistikaoperaator ROUTE INVEST pakub oma klientidele – veoste saatjatele ja saajatele – teenuseid veoste kohaletoimetamise korraldamiseks nii multimodaalse tervikuna kui ka eraldi transportimise viisidega.

Sõltuvalt eksportivate ja importivate riikide geograafilisest asukohast töötatakse välja kohaletoimetamise marsruut, arvestades ka tellija soove.

Multimodaalse variandi puhul võidakse kasutada erinevaid transportimise viise, kasutades veoste marsruudil ümberlaadimiseks ja ladustamiseks terminale.

Toome näite: müüja ladu – autotransport / meretransport / terminal / raudteetransport / tolliterminal / saaja ladu.  

Samuti võidakse kasutada veose teatud liigi ja koguse jaoks ainult ühte vajalikku veeremit. Näide: müüja ladu / autotransport / tolliterminal / saaja ladu.

Multimodaalse teenindamise puhul sõlmitakse leping ainult peaoperaatoriga, st meiega, ning edasi tagame kõik teenused multimodaalse transportimise korraldamiseks ja teostamiseks meie.

Me tagame veoste transportimise Euroopa Liidu, Skandinaavia, Tolliliidu (Venemaa, Valgevene, Kasahstan), Kesk-Aasia riikide ja Ukraina vahel.

Meie kogenud ja professionaalsed spetsialistid töötavad välja optimaalse variandi ja marsruudi minimaalse koheletoimetamise tähtaja saavutamiseks ja transpordikulude vähendamiseks, korraldades tervikliku protsessi „uksest ukseni“.  

  • Töödeldavad veosed: eritehnika, ehitusmaterjalid, seadmed kõikide tööstusharude jaoks, põllumajandustoodang, tööstuskaubad, toidukaubad.
  • Veoste partiid: osalised – alates 100 kg, kokkupandavad, komplekssed kuni 24 tonni, projektipõhised – kuni mitme tuhande tonnini.
  • Veoste liigid: standardveosed, termoveosed, ADR ohuklassi veosed, mittestandardsed ja mittegabariitsed veosed, aktsiisikaubad.
  • Aktsiisiveoste paigutus spetsialiseerunud aktsiisiladudesse. Kõikide pindade leidmine ladustamiseks sõltuvalt veose liigist.
  • Teenused veose täieliku töötlemise korraldamiseks Baltimaade, Põhja-Euroopa ja Ühendkuningriigi sadamates.

Meie partnerlussuhted professionaalsete tollimaakleritega võimaldavad aidata meie kliente kõigis tolliprotseduuridega seonduvates küsimustes alates dokumentide õigest vormistamisest kuni veoste väljumise deklareerimise ja tollis vormistamise ning vajalike tollimaksete ja lõivude arvestamiseni. See võimaldab meie klientidel säästa aega ja vahendeid, ilma et peaks maksma leppetrahve seisaku eest. 

 

Meie spetsialistid kontrollivad vajalike kindlustuspoliiside olemasolu ja kehtivusaega transportimisprotsessi kõigi osaliste suhtes, tagamaks hüvitise saamist veosega kindlustusjuhtumi toimumise korral. Kindlustuspoliisi ebapiisava katte korral pakutakse meie klientidele veose täiendavat kindlustust.

Veose kogu marsruudil toimub alates pealelaadimisest kuni mahalaadimiseni veose asukoha monitooring.

Teie veose kohaletoimetamise operatiivseks alustamiseks on teil vaja võtta ühendust meie halduritega või täita tellimusvorm otse meie kodulehel. Meie spetsialistid võtavad teiega viivitamatult ühendust, et täpsustada veose spetsiifilisus, saatedokumendid ja kohaletoimetamise variandid, ning teevad seejärel veose transportimise maksumuse ja tähtaja arvestuse.

Ootame teie päringuid ja ettepanekuid!

Lugupidamisega - ROUTE INVEST.

ROUTE INVEST ©    info@routeinvest.eu    tel. +372 6 980 191 Design by Bazil-Art ©
  Яндекс.Метрика